ITALIJAN NAJBRŽI: Frančesko Banjaja pobedio na sprint trci u Moto GP šampionatu
VOZAČ Dukatija Italijan Frančesko Banjaja pobednik je današnje sprint trke u Moto GP šampionatu uoči trke za Veliku nagradu Emilije Romanje na stazi "Marko Simončeli" u Mizanu.
FOTO: Tanjug/AP
On je do trijumfa stigao rezultatom 19:50.237. Drugo mesto je osvojio vozač Pramaka Španac Horhe Martin, koji je kasnio 0,285 sekundi za Banjajom.
Vozač Dukatija Italijan Enea Bastijanini bio je treći sa 1,319 sekundi zaostatka za pobednikom.
Martin drži prvo mesto u generalnom plasmanu vozača sa 321 bodom, dok je Banjaja drugi sa 317.
Trka za Veliku nagradu Emilije Romanje na programu je u nedelju u 13 časova.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
HRVATI U ČUDU! Posle šamara u Minhenu, Srbin novi trener Dinamo Zagreba?
20. 09. 2024. u 12:39
BRUKA HOLGERA RUNEA: Aktuelni 14. teniser sveta izgubio od kvalifikanta!
21. 09. 2024. u 15:55
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)