PA, ŠTA ĆEMO SADA? Hrvati opet kukaju na Evropsko prvenstvo u Beogradu
HRVATSKA i Italija će u direktnom duelu u sredu odlučiti ko će sa Grčkom iz novoformirane grupe F u polufinale Evropskog prvenstva koje se igra u Beogradu.
FOTO: Tanjug/AP
Selektor Hrvata Ivica Tucak govorio je pred meč odluke protiv Italije.
- Znamo što nam donosi sledeća utakmica, sve ili ništa. Mislim, nije ni prva, ni zadnja u našim životima, ali na ovom turniru jasno da je vrlo važna. Svesni smo svega, znamo što nam je sad činiti, imam veru u ove momke. Verujem da imamo kvalitet za Italiju - rekao je selektor "barakuda" Ivica Tucak.
S druge strane, Tucak već pravi pritisak na sudije pred meč sa Italijanima. Hrvati se opet žale na nešto na Evropskom prvenstvu.
- Uz dužno poštovanje, imati čak 20 isključenja protiv Turske, ali neću o tome. Bitno je da smo ostali u ritmu, da se niko nije povredio. Nema puno više pametovanja - dodao je selektor Hrvatske koja danas ima dan odmora, a potom će svoju sudbinu saznati u sredu.
Podsetimo, iz naše grupe će proći Španija ili Mađarska, koje imaju direktan okršaj danas, dok će Srbija zadržati prvo mesto ako savlada Crnu Goru ili makar odigra nerešeno s njom.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
SRBIN SAV KRVAV! Sraman potez Mađara nakon što su pretukli "delfine" (FOTO)
19. 01. 2026. u 12:14
"KATASTROFA, SAD I NIKAD VIŠE"! Kapiten Srbije grmi nakon trijumfa protiv Mađara
19. 01. 2026. u 09:10
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)