ISPLIVALI 17 MEDALJA: Takmičari Posejdona na mitingu "Živojin Mišić" u Valjevu

PLIVAČI PK Posejdon iz Paraćina u konkurenciji 192 plivača iz 17 klubova, sa plivačkog mitinga „Živojin Mišić“, održanom u Valjevu, vratili su se sa 17 medalja.

ИСПЛИВАЛИ 17 МЕДАЉА: Такмичари Посејдона на митингу Живојин Мишић  у Ваљеву

Foto: PK Posejdon

Osvojili su devet zlatnih odličja, šest  srebrnih  i dva bronzana. Najuspešniji su bili Nikola Kosović (9), Milutin Jocić (13) i Veljko Ilić (11)  koji su rezultatima zavredeli i titule najboljih plivača mitinga u svojim uzrasnim kategorijama.

 Nikola je isplivao tri zlata u disciplinama 100 i 50 metara kraul i 50 leđno, dok je na 50 metara delfin osvojio srebrnu medalju. Milutin je osvojio četiri zlatne medalje – na 100 i 50 metara kraul i 50 delfin i leđno, dok je Veljko osvojio tri zlata i jednu srebrnu medalju u disciplinama kraul i leđno.

I ostali takmičari Posejdona su bili odlični. Darija Pejenin (10) isplivala je dva srebrna i dva bronzana odličja, Nikola Radojević (11) dve zlatne medalje, dok je Nikolina Radojević (13) osvojila srebra i bronzu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ZVEZDA POČINJE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem crveno-belima ako misle da se plasiraju u LŠ

ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ

Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).

21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06

Komentari (0)

PRVA SEZONA TEATRA HUMANOSTI: Četiri premijere koje su spojile umetnost i humanost