LJUBAV PREMA ODBOJCI: Poljaci navijali iz automobila

Марко Паунић
Marko Paunić

23. 07. 2020. u 12:09

NI korona virus ne može da ugasi ljubav Poljaka prema odbojci.

ЉУБАВ ПРЕМА ОДБОЈЦИ: Пољаци навијали из аутомобила

Foto: Pzps.pl

Aktuelni svetski prvaci su u Zelonoj gori odigrali prijateljski meč sa Nemačkom (3:2 – 18:25, 23:25, 25:17, 25:22, 15:10),a navijači su duel gledali preko video bima iz svojih automobila, na mestu na kojem je bioskop za četvorotočkaše.

Inače, u dvorani nije bilo publike.

U Poljskom savezu su najavili da će i mečeve dama sa Estonijom (26.jula) i Švajcarskom (28.jula) u Lođu ljubitelji odbojke moći da gledaju u bioskopu za automobile.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Oni koji dele sankcije Rusima - ovo nisu mogli ni da sanjaju

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Oni koji dele sankcije Rusima - ovo nisu mogli ni da sanjaju

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a jedna vest iz sporta - šokirala je one koji Rusima uvode sankcije.

28. 04. 2025. u 20:00

Komentari (0)

CEO DENVER U ŠOKU POSLE POBEDE! Zvezda kluba nije znala pravila, sad svi strepe od odluke NBA lige!