FILIPOVIĆ BRANI ČAST: Selektor vaterpolista Grčke Teodoros Vlahos u idealnom tima ima samo jednog Srbina
ANKETA portala "Total vaterpolo" postaje sve zanimljivija. Selektor Grčke Teodoros Vlahos je u svom idealnom timu u poslednjih 20 godina našao mesto samo za jednog Srbina, kapitena "delfina" Filipa Filipovića.
Foto: K. Mihajlović
Starteg Helena i Olimpijakosa se odlučio za sledeću idealnu postavu: Josip Pavić (golman, Hrvatska), Aleksandar Ivović (bek, Crna Gora), Igor Hinić (centar, Hrvatska), Tamaš Kašaš (leva strana, Mađarska), Sandro Sukno (leva strana, Hrvatska), Tibor Benedek (desna strana, Mađarska), Filip Filipović (desna strana, Mađarska).
Preporučujemo
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)