REMI NA STARTU: Futsal reprezentacija osvojila bod u Temišvaru
FUTSAL reprezentacija Srbije osvojila je bod na gostovanju Rumuniji u Temišvaru, u prvom meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Rumunija - Srbija 2:2!
FOTO: FSS
Rumunija je povela pogotkom Felipea Oliveire u trećem minutu, Srbija je preokrenula rezultat golovima Stefana Rakića u desetom i Dragana Tomića u 12. minutu, a konačan rezultat postavio je Savio Valadares u poslednjem minutu prvog poluvremena.
Za tri dana Srbiju čeka drugi meč u grupi, a rival je Bosna i Hercegovina u Novom Sadu koja je danas bila bolja od Severne Makedonije sa 2:1.
Prvoplasirane reprezentacija iz grupa idu direktno na Evropsko prvenstvo u Holandiji, kao i šest najboljih drugoplasiranih selekcija iz osam grupa.
Preporučujemo
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)