SREBRNO JEZERO DOMAĆIN TAKMIČENJA: Održava se državno prvenstvo u ciklo krosu
U nedelju, 7. februara, na Srebrnom jezeru u Velikom Gradištu održaće se Državno prvenstvo u ciklo krosu, šesto po redu.

Prošlogodišnji ciklo kros/FOTO: Turistička organizacija V. Gradište
Za ovogodišnju trku prijavilo se 150 takmičara, što će biti rekordan broj učesnika do sada.
Start trke, koju će otvoriti predsednik opštine Dragan Milić, biće kod teniskih terena, u 11 sati, a njen završetak predviđen je za 15 sati.
Organizatori ciklo krosa su Sportski savez opštine Veliko Gradište i Biciklistički savez Srbije, koji će u nedelju dodeliti i svečane nagrade najboljim biciklistima u Ligi Srbije za 2020. godinu.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

VLAHOVIĆ ZA PREKID JUVEOVE CRNE SERIJE: Real Madrid je u odličnom ritmu, a niz pobeda kod kuće uliva strah u kosti svim protivnicima
Real Madrid i Juventus sastaju se u velikom evropskom klasiku koji uvek nosi posebnu težinu, bez obzira na formu ili trenutni položaj u grupi.
22. 10. 2025. u 08:34

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)