RADNIČKI ZOVE DAME: Kragujevčani odlučili da formiraju i ženski vaterpolo tim
VATERPOLISTI Radničkog su lideri srpskog šampionata, a uprava kluba je odlučila da formira i žensku ekipu. Kragujevčani žele da omoguće svim devojčicama i damama koje vole vaterpolo, da i počnu da se bave trofejnim sportom.

Foto: Arhiva V.N.
Treninzi će se održavati na zatvorenom bazenu SPD Radnički utorkom, četvrtkom i subotom od 18 do 19 časova. Prijavljivanje za žensku vaterpolo školu je besplatno, a sve zainteresovane devojke više informacijama mogu dobiti na sajtu www.kvkradnicki.com.

OSOKOLjENI PARTIZANOVI KLINCI IDU U POLjSKU PO POBEDU: Oleksandrija je očajno odradila pripreme za novu sezonu
PARTIZAN gostuje ukrajinskoj Oleksandriji u okviru drugog pretkola Lige konferencije.
24. 07. 2025. u 10:21

"DELIJE" NE MOGU DA DOĐU SEBI! Vanredno saopštenje navijača Crvene zvezde posle onog što se desilo na Marakani (VIDEO)
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je novo pojačanje - Marko Arnautović izašao je pred novinare, a jedno pitanje emotivno je pogodilo novog fudbalera crveno-belih. Ticalo se Siniše Mihajlovića, a reakcija je bila takva - da su zbog toga morale da se oglase i "delije", najvatreniji navijači kluba s Marakane.
24. 07. 2025. u 17:15

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)