VELIKE AMBICIJE: Odbojkaši OK Partizan već u polufinalu, odbojkašice na korak do tog cilja
PARTIZAN, kao jedan od najpoznatijih klubova srpske odbojkaške scene, u finišu sezone iznenadio je mnoge i u muškoj i u ženskoj kategoriji.
FOTO: OK Partizan
Seniori su pobedili favorizovani Niš na početku plej ofa, oba meča 3:0. U polufinalu koje počinje u četvrtak slede dueli sa Mladim Radnikom iz Požarevca.
Odbojkašice su napravile senzaciju pobedom u Obrenovcu nad TENT-om od 3:0 i u utorak u Beogradu bilo koja pobeda takođe ih vodi u polufinale.
- Nekoliko godina nam je trebalo da konsolidujemo redove i postanemo itekako jaki i kod mladića i devojaka. Zašto ne bi razmišljali i o titulama. Ipak, glavni cilj je ispunjen a to je da budemo u vrhu srpske odbojke. Naravno ako budemo nastavili sa ubedljivim igrama zašto se ne bi nadali i plasmanu u finale. Najnoviji odlična rezultati u obe konkurencije i šansa da se dođe do trofeja, su doveli do toga da se veliki Partizanovci, prijatelji kluba i društveno odgovorne firme, priključe crno-beloj porodici. Posle razgovora sa Aleksandrom Stankovićem, uspešnim privrednikom dogovorili smo da on prihvati ulogu predsednika Upravnog odbora, što će biti prvi korak ka stvaranju jakog Partizana na svim nivoima - istakao je proslavljeni reprezentativac, sada predsenik crno-belih Željko Tanasković.
Tanasković otkriva i nove planove.
- Već postoje novi predlozi ka dostignuću željenih ciljeva a jedan od najvažnijih je izgradnja Partizanovog sportskog objekta, kojim će se stvoriti uslovi za napredak svih selekcija. Za to će nam uz prijatelje koji hoće da pomognu trebati i pomoć države i lokalnih samouprava. Sport je i najbolji ambasador Srbije - zaključio je Tanasković.
Preporučujemo
OBISTINILE SE NAJCRNjE PROGNOZE: Olimpijada definitivno bez inostranih navijača!
20. 03. 2021. u 12:51
PRIJEM U GRADSKOJ KUĆI: Simo Salapura primio odbojkašice (FOTO)
19. 03. 2021. u 15:00
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)