I LENĐER U BUDIMPEŠTI: Selektor plivačke reprezentacije Igor Beretić pozvao i nekadašnjeg juniorskog prvaka sveta i Evrope
SELEKTOR plivačke reprezentacije Srbije Igor Beretić odredio je učesnike na EP od 10. do 23. maja u Budimpešti. Na spisku je i iskusni Ivan Lenđer, koji trenutno radi kao trener u Dubaiju i povremeno se takmiči. Nekadašnji juniorski evropski i svetski prvak ima ispunjenu normu na 50 m leptir.
FOTO: M. Vukadinović
Osim Lenđera na spisku su: Čaba Silađi, Velimir Stjepanović, Vuk Čelić, Anja Crevar, Andrej Barna, Nikola Aćin, Nina Stanisavljević, Uroš Nikolić, Aleksa Bobar, Tanja Popović i Tamaš Farkaš.
Na osnovu dosadašnjih rezultata najviše se očekuje od Silađija, Stjepanovića i Crevarove.
Preporučujemo
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)