ĐOKOVIĆ UDARA NA "LUDOG" URUGVAJCA: Sahranio samog sebe, pretio da će urinirati na terenu

03. 06. 2021. u 12:04
Novak Đoković će u drugom kolu Rolan Garosa igrati protiv Pabla Kuevasa, koji je u nekoliko navrata privukao medijsku pažnju zbog svojih ispada.
Povezane vesti

DOLAZE NEKI NOVI KLINCI: Mats Vilander, Majkl Čeng i Žo Vilfrid Conga o budućnosti tenisa
Nije Novak Đoković još rekao svoju poslenju reč. Došle su nove generacije, ali on je i dalje u samom vrhu.
07. 06. 2025. u 19:19

"NEVEROVATAN JE OSEĆAJ BITI U FINALU!" Aleksandra Krunić na Rolan Garosu ima grend slem iz snova
Aleksandra Krunić (79. u dublu na VTA) ostvarila je san i plasiala se u finale ženskog dubla Rolan Garosa.
07. 06. 2025. u 15:30
Najnovije iz rubrike

RELACIJA SRBIJA - KIPAR: Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde potpisao za APOEL
Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Dalsio Gomeš novi je igrač APOEL-a, saopštio je danas kiparski klub.
21. 07. 2025. u 21:00

KRAJ VEĆ NA STARTU TURNIRA ZA SRBINA: Dušan Lajović poražen u prvom kolu turnira u Umagu
Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u drugo kolo ATP turnira u Umagu, pošto je danas u prvom kolu poražen od Francuza Terensa Atmana rezultatom 2:0 (6:3, 6:4).
21. 07. 2025. u 20:35

STIŽE ZAMENA ZA DŽABARIJA PARKERA: Barselona nakon Šengelije dovodi još jednog prekaljenog asa
Barselona je danas ozvaničila dolazak Tornikea Šengelije, a nakon njega uskoro bi trebao još jedan prošlogodišnji igrač Virtusa da dođe.
21. 07. 2025. u 20:15

ODJEKNULO DO KINE! Nikola Jokić dobio najveće pojačanje, Denver definitivno kreće po NBA titulu!
Nikola Jokić se trenutno nalazi u Kini, neki sponzorski razlog je bio povod za to putovanje, a u toj državi srpski as je dobio i odlične vesti.
21. 07. 2025. u 20:00

"DRAGO MI JE ŠTO JE ARNAUTOVIĆ DOŠAO, ALI..." Vladan Milojević sa Gibraltara imao šta da poruči!
Šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević je održao konferenciju za medije pred utakmicu između srpskog prvaka i Linkolna u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, koja se igra u utorak od 18 časova na stadionu na Gibraltaru, uz prenos na portalu "Novosti".
21. 07. 2025. u 19:36
Komentari (0)