KRAJ ZA LAJOVIĆA U TORONTU: Rud zaustavio srpskog tenisera u osmini finala

Časlav Vuković

12. 08. 2021. u 18:40

SRPSKI teniser Dušan Lajović poražen je u osmini finala mastersa u Torontu. Bolji od njega bio je Norežanin Kasper Rud sa 6:4, 6:3.

КРАЈ ЗА ЛАЈОВИЋА У ТОРОНТУ: Руд зауставио српског тенисера у осмини финала

FOTO: AP/Tanjug

Prvi set bio je izjednačen sve do desetog gema kada je 12. igrač sveta iskoristio jedinu brejk loptu u tom delu meča.

Na krilima osvajanja seta Rud je počeo drugi segment. Odmah je 44. reketu planete oduzeo servis i poveo za 3:0. Ipak, Lajović se trgao i vratio brejk.

Ipak, loš osmi gem u kome Duci nije osvojio nijedan poen na svoj servis bio je presudan za ishod susreta koji je trajao jedan sat i 14 minuta.

Rud će u četvrtfinalu Toronta igrati protiv Stefanosa Cicipasa koji je pobedio Karena Hačanova sa 6:3, 6:2.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK U NBA LIGI! Otpušten Majkl Meloun, trener Nikole Jokića u Denver nagetsima - i to u poslednjoj nedelji pred plej-of!

ŠOK U NBA LIGI! Otpušten Majkl Meloun, trener Nikole Jokića u Denver nagetsima - i to u poslednjoj nedelji pred plej-of!

Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali su NBA ligu danas potresle najnovije vesti iz Kolorada koje glase: uprava pomenutog kluba za kog igra srpski centar otpustila je Majkla Melouna, trenera koji je odveo ekipu do jedine šampionske titule, ali koji je trenutno sa timom u seriji od četiri poraza i pitanje je da li će izboriti direktan plasman u plej-of.

08. 04. 2025. u 19:54 >> 20:11

Komentari (0)

VELIKI HAOS NA MAKSIMIRU: Dinamo sprema otkaz Kanavaru