KARIĆI NAVIJALI ZA NOVAKA: Grmelo iz prvog reda "Artur Eša" (VIDEO)
Srpski teniser Novak Đoković imao je veliku podršku u polufinalnom duelu protiv Aleksandra Zvereva.

FOTO: Tanjug
Srbin je protiv Nemačkog tenisera ruskog porekla odigrao briljijantan meč, taman toliko da neutrališe odličnu igru rivala.
Sa tribina su ga pratili brojni navijači sa ovih prostora, a među najglasnijima bio je Jugoslav Karić sa Dragomirovim unukom Janićijem koji je letos trenirao sa Novakom u Kotoru .
Bravo Karići, tako se navijaj za legendu Novaka, napisao je nakon meča na Tviteru Dragomir Karić.
Preporučujemo

NOVAK ĐOKOVIĆ U FINALU JU-ES OPENA: "Teniski vanzemaljac" dobio odličnog Zvereva u pet setova!
11. 09. 2021. u 04:58 >> 05:10

NOVAK SAVLADAO PUBLIKU I BERETINIJA: Đoković u polufinalu Ju-Es opena, fantastičan tenis protiv Italijana!
09. 09. 2021. u 06:34 >> 06:45

ČEKA NAS NOVA BESANA NOĆ ZBOG NOVAKA: Poznato kada Đoković igra protiv Amerikanca
06. 09. 2021. u 17:39

ĐOKOVIĆ NASTAVLjA POHOD KA TROFEJU: Novak preskočio Nišikorija i plasirao se u osminu finala Ju-Es open
04. 09. 2021. u 19:42 >> 23:29

NOVAK ĐOKOVIĆ KORAK BLIŽE ISTORIJI: Srbin rutinski savladao Talona Grikspura!
03. 09. 2021. u 02:57 >> 02:57

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)