MARIJAN VAJDA POSLAO MOĆNU PORUKU ĐOKOVIĆU: "Samo su ljudski mozak i zakoni ograničeni, ljubav i sloga su bezgranični
07. 01. 2022. u 15:24
TRENER Novaka Đokovića Marijan Vajda oglasio se preko Instagrama i poslao jaku poruku podrške najboljem teniseru sveta.
Povezane vesti

IZNENADIO MNOGE: Novak Đoković obelodanio kad igra naredni turnir
Novak Đoković je morao da preda meč polufinala Australijan opena zbog povrede, ali se već oporavio.
03. 02. 2025. u 17:32

"TO SE NE RADI!" Nadal ljut zbog skandala na Australijan openu
Australijan open 2025 je završen, ali o njemu se još priča.
29. 01. 2025. u 14:55

ĐOKOVIĆ DOBIĆE STATUU U MELBURN PARKU: Australija neće da preimenuje naziv arene
Novak Đoković je sa deset titula možda rekorder Australijan opena, ali to ne znači da će Rod Lejver arena u Melburnu da zbog njega promeni ime.
27. 01. 2025. u 20:00

"NASTAVI DA TRENIRAŠ!" Janik Siner prigrlio trofej Australijan opena pa ovo poručio Aleksanderu Zverevu
Novak Đoković je Australijan open 2025. morao da napusti zbog povrede koja mu nije dozvolila da do kraja odigra polufinale, a njegov tadašnji rival, Aleksander Zverev tako se plasirao u meč za grend slem trofej. Rival mu je bio branilac titule, Janik Siner, protiv kog je Nemac ruskog porekla vodio i u ukupnom broju pobeda u međusobnim mečevima (2:1) i u dosadašnjim grend slem megdanima (2:1), ali se na kraju radovao Italijan - i imao šta da poruči suparniku.
26. 01. 2025. u 13:05

KAKAV KRAJ AUSTRALIJAN OPENA! Ovakvo finale Janik Siner - Aleksander Zverev je malo ko očekivao
Novak Đoković je Australijan open 2025. morao da napusti zbog povrede koja mu nije dozvolila da do kraja odigra polufinale, a njegov tadašnji rival, Aleksander Zverev tako se plasirao u meč za grend slem trofej. Rival mu je bio branilac titule, Janik Siner, protiv kog je Nemac ruskog porekla vodio i u ukupnom broju pobeda u međusobnim mečevima (2:1) i u dosadašnjim grend slem megdanima (2:1), ali se na kraju radovao Italijan.
26. 01. 2025. u 12:29
Najnovije iz rubrike

VELIKA TRAGEDIJA: Elitni motokrosista poginuo u užasnoj nesreći na stazi u Australiji (FOTO)
Motokros senzacija Džoel Evans tragično je izgubio život u 30. godini nakon strašne nesreće.
28. 04. 2025. u 18:48

OBARA REKORDE: Bivši golman Crvene zvezde apsolutni rekorder u Saudijskoj Arabiji
Bivši kapiten Crvene zvezde Milan Borjan polako privodi kraju svoju prvu sezonu u Saudijskoj Arabiji.
28. 04. 2025. u 18:40

"KAO U VREME PANDEMIJE, SAMO BEZ MASKI!" "Pola Evrope" ne može da veruje šta se dešava zbog nestanka struje (FOTO)
Dosad nezabeležene scene dešavaju se u značajnom delu Evrope zbog nestanka struje usled kog pate Španija, Portugal i Francuska.
28. 04. 2025. u 18:18

U JEKU BORBE ZA LIGU ŠAMPIONA: Težak udarac za Aston Vilu
Napadač Aston Ville Markus Rašford najverovatnije će propustiti utakmice do kraja sezone zbog povrede.
28. 04. 2025. u 18:05

SJAJNA AKCIJA RUKOMETNG SAVEZA: Besplatno na duel rukometaša Srbije i Italije!
RUKOMETAŠI u poslednjem, šestom kolu kvalifikacione grupe 4 za odlazak na EP od 15.januara do 1. februara 2026. u Danskoj, Švedskoj i Norveškoj, u nedelju, 11.maja (18.00) u Kraljevu dočekuju Italiju. Zato su čelnici RSS odlučili da navijačima podeli besplatne ulaznice, kako bi dvorana SC "Ibar" bila ispunjena do poslednjeg mesta.
28. 04. 2025. u 17:49
Mile
07.01.2022. 17:14
Vajda veliki covek hvala ti Vajda za podrsku Djokovicu.Staje sa Ivanisvicem sad se vidi koje,cuti kao kurva.