BERETINI IŠAO POD NOŽ: Neizvestan datum povratka na teren
ŠESTI teniser sveta Mateo Beretini podvrgnut je operaciji desne ruke nakon što se zbog povrede povukao sa turnira Majamiju. Italijan je potvrdio da je zahvat bio uspešan.

Foto: AP
Beretini je otkazao učešće u Majamiju nakon što ga je u osmini finala Indijan Velsa eliminisao naš Miomir Kecmanović.
- Moj tim i ja smo razgovarali sa lekarima od mog odustajanja u Majamiju zbog povrede desne ruke. Posle nekoliko skeniranja i procena lekara, odlučili smo da je manja operacija najbolje rešenje za potpun i brz oporavak - rekao je Mateo.
Odluku o povratku na teren doneće Beretinijev stručni tim uz konsultacije sa lekarima.
- U sredu ujutro je operacija obavljena i srećan sam što mogu da kažem da je prošla izuzetno dobro. Doktor već diskutuje sa mojim timom o planovima u vezi sa mojim povratkom na teren. Hvala mnogo na svoj podršci, kao i uvek - dodao je Beretini.
Beretini je ove sezone stigao do polufdinala Ozi opena, a prošle godine je igrao četvrtfinale Frenč opena i finale Vimbldona, pa mu ukoliko se do leta ne vrati na teren sledi gubitak velikog broja bodova i eventualni pad na ATP listi.
Preporučujemo

SRPSKO ČUDO MELjE SVE REDOM: Kecmanović se osvetio Amerikancu za četvrtfinale Majamija
30. 03. 2022. u 07:59

OSVETA NA POMOLU? "Surovi Srbin" rešio da sruši Amerikanca?
29. 03. 2022. u 11:36 >> 13:45

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA danas smo vam spremili par zanimljivih predloga.
09. 06. 2025. u 07:30

PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, održao je sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom.
09. 06. 2025. u 19:51

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)