"ISTORIJSKI MEČ!" Novak Đoković nije mogao da veruje šta se dešavalo u duelu sa Laslom Đereom

Дарко Николић
Darko Nikolić

20. 04. 2022. u 20:44

NOVAK Đoković je uz mnogo muka, ali i dozu sreće, prošao u treće kolu Srbija opena, a posle dramatičnog meča sa Laslom Đereom priznao je da mu je žao što je samo jedan od takmaca mogao da pobedi.

ИСТОРИЈСКИ МЕЧ! Новак Ђоковић није могао да верује шта се дешавало у дуелу са Ласлом Ђереом

M. Vukadinović

Đoković je posle velike drame savladao Đerea, posle čega je na terenu najpre rekao sledeće:

- Pre svega ogromno hvala publici koja je ostala ovako kasno i po ovakvoj hladnoći. Bili ste izvanredni, fenomenalni, fantastični... Teško je opisati tu čast i privilegiju igrati pred domaćom publikom, počeo je Nole.

Tome je odmah dodao i hvalospev rivalu:

- Jako mi je žao što je samo jedan pobednik izašao sa terena. Jer, bio je to meč za istoriju, stvarno. Laslo je većinu meča diktirao tempo i bio bolji, ja sam na mišiće odigrao i uspeo da izvučem pobedu. Ne znam šta bih rekao. Čestitke Laslu, žao mi je što se ovako završilo. Hvala publici, vaša podrška mnogo znači svakom od nas.

BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (1)

Štednja – najpouzdaniji način da svoje planove pretvorite u stvarnost