NOVAK U POHODU NA POLUFINALE: Evo kad Đoković igra protiv Hurkača u Madridu
NOVAK Đoković nije odigrao meč osmine finala na Mastersu u Madridu, ali već zna kada će na teren u četvrtfinalu protiv Huberta Hurkača.
FOTO: Tanjug/AP
Srbin i Poljak će igrati prvi meč na centralnom terenu "Manolo Santana", a on počinje u 14 časova.
Novak i Hubert su do sada odigrali tri duela, od toga jedan na šljaci i svaki put je najbolji teniser sveta izlazio kao pobednik.
Đoković je do sada u Madridu pobedio Gael Monfisa, dok mu je Endi Mari predao meč bez borbe. Hurkač je bio bolji od Huga Delijena, Alehandra Davidoviča Fokine i Dušana Lajovića.
BONUS VIDEO: Đoković i Rubljov se tucali jajima pre početka meča
Preporučujemo
UKRAJINCI BESNI NA SVOJU LEGENDU: "Osmehuje se Rusima koji ubijaju njegov narod"
05. 05. 2022. u 16:14
NIJE MOGAO NA MEGDAN NOVAKU: Poznato zbog čega je Mari predao meč Đokoviću
05. 05. 2022. u 13:36
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
KAKVI PREVARANTI! Bruka i sramota, neverovatan SKANDAL na Olimpijskim igrama, ovakvo varanje se ne pamti! (VIDEO)
Najnovije vesti sa Zimskih olimpijskih igara "Milano - Kortina 2026" zaprepastile su svet.
14. 02. 2026. u 19:52
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)