"NADALE, BIVŠI SI"! Novak Đoković se pozdravio sa Rafom, pa trenirao sa Alkarazom
NOVAK Đoković i Karlos Alkaraz treniraju zajedno pred početak Rolan Garosa.

FOTO: Tanjug/AP
Đokoviću i Alkarazu ovo nije prvi put da zajedno treniraju.
Oni na Rolan Garosu mogu da se sastanu najranije u polufinalu. Srpski teniser u prvom kolu igra protiv Nišioke, dok Alkaraz čeka kvalifikanta.
Podsetimo, Novak i Karlos su se sastali nedavno u polufinalu Madrida, a pobedu u tri dramatična seta odneo je Španac.
Preporučujemo

OGLASIO SE TRENER RAFAELA NADALA: Otkrio u kakvom je stanju "kralj šljake"
20. 05. 2022. u 10:46

ŠAMPION SE VRATIO NA MESTO USPEHA: Novak spreman da ispiše nove strane istorije (FOTO)
19. 05. 2022. u 17:53

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (1)