"NOVOSTI" ISTRAŽUJU: Može li Novak i bez vakcine da igra na Ju-Es openu?
NOVAK Đoković je ponovo osvojio Vimbldon, ali sada sledi veliko pitanje - hoće li moći da nastupi na Otvorenom prvenstvu Sjedinjenih Američkih Država u tenisu?
FOTO: Tanjug
Podsetimo, Novak Đoković nije vakcinisan protiv koronavirusa, na konferenciji za štampu po osvajanju vimbldonske titule je ponovio da se "sigurno neće vakcinisati", a trenutno je na snazi pravilo da na Ju-Es Openu mogu da igraju samo vakcinisani.
O šansama Noleta da i bez vakcine zaigra na poslednjem grend slemu u 2022. godini opširnije čitajte u štampanom izdanju "Novosti" za utorak, 12. jul.
Foto: Novosti
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NIJE BILO U PRENOSU: Vidite tuču usred finala Vimbldona - evo šta se zapravo desilo! Prvi put u istoriji (FOTO)
10. 07. 2022. u 17:46 >> 18:24
MINI ŠORTS - POGLED NA DUGE NOGE: Zgodna najmlađa premijerka na rok koncertu (FOTO)
10. 07. 2022. u 21:15 >> 08:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAT ZA FINALE: Engleska protiv Argentine u novom poglavlju jednog od najvećih rivalstava svetskog fudbala!
Jedno od najvećih rivalstava u istoriji svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Engleska i Argentina sastaju se u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Atlanti izboriće veliko finale gde ga čeka Španija.
15. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (2)