BRAVO MAJSTORE! Srbin pokorio Ameriku, Đere nadomak titule

27. 08. 2022. u 08:44

SRPSKI teniser Laslo Đere obezbedio je učešće u finalu turnira u Vinston-Salemu, sa 2:0 savladao je Mark-Andre Eslera

БРАВО МАЈСТОРЕ! Србин покорио Америку, Ђере надомак титуле

On će tako imati priliku da se bori za novu ATP titulu, rezultatom 2:0 (7:6, 7:6) savladao je Eslera i tako zakazao duel sa Adrian Manarinom.

Đere je uspeo da opravda ulogu favorita, ali dosta teže nego što je očekivao.

Imao je Laslo Đere svoje šanse u prvom setu, pri rezultatu 5:4 je stekao i dve set lopte, ali je Esler uspeo da se odbrani i meč odvede u taj-brejk.

Kada je izgledalo da je Đere slomio rivala, odgovorio je Švajcarac i vratio se iz zaostatka 0:3, te je i drugi set otišao u taj-brejk, a tamo smo videli gotovo preslikanu situaciju iz prvog seta.

BONUS VIDEO: SASTANAK VUČIĆA I ĐOKOVIĆA: Ovako je izgledao susret predsednika Srbije i najboljeg tenisera

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07