PREOKRET! Novak Đoković neočekivano promenio plan pred Rolan Garos
NIJE se Novak Đoković proslavio u Rimu, kao ni u Monte Karlu i Banjaluci. Šljaka definitivno ne prija Srbinu pred start Rolan Garosa, turnira koji mu je definitivno prioritet na ovoj podlozi.

FOTO: Tanjug/AP
Srbin je već uveliko krenuo sa pripremama za grend slem u Parizu, koje će biti izmenjene u odnosu na prvobitni plan.
Naime, Đoković će neposredno pred start turnira biti deo jedne humanitarne fudbalske utakmice koja će se odigrati u Monte Karlu.
Meč između svetskih zvezda Monaka okupiće oko 30 poznatih ličnosti i sportskih zvezda i biće održan u utorak, 23. maja, na stadionu Luj II. Meč će biti u dobrotvorne svrhe i uvertira za trku Formule 1, Veliku nagradu Monaka, koja je na programu od 25. do 28. maja.
Novak će igrati za tim "Za decu Monte Karla" i u njemu će još biti svetska šampionka u džet-skiju Liza Batalja, Flavio Roma, Klod Puel, Federik Deu, Sebastijan Perez, Greg Kampl i drugi.
Nasuprot njih će biti tim " All Star Drivers" koji predvodi Šarl Lekler, uz Pjera Gaslija, Karlosa Sanca, Fernanda Alonsa, Sebastijana Freja...
- Želimo da se zahvalimo članovima, igračima, poznatim ličnostima, javnosti i sponzorima koji su nam se pridružili tokom godina. Hvala im na pomoći, jer možemo da nastavimo naše dobrotvorne akcije kako bismo prikupili sredstva i pomogli deci - rekao je jedan od glavnih ljudi iz organziacije Mauro Sera.
Srpski as će ovaj fudbalski meč igrati samo nekoliko dana pre prvog kola Rolan Garosa, koji počinje 28. maja.

ODLAŽE SE BARSELONINO SLAVLjE: Očekujemo pobedu domaćina uz minimalno tri gola na meču
IAKO je titula praktično izgubljena, Real Madrid će protiv Majorke tražiti pobedu kojom bi bar za 24 sata odložio promociju Barselone u novog prvaka Španije.
14. 05. 2025. u 08:19 >> 18:31

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
13. 05. 2025. u 18:15

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (0)