SRPKINJA U GLAVNOJ ULOZI: Francuz počeo da slavi pobedu, ali je ubrzo ostao zatečen (VIDEO)
FRANCUSKI teniser Artur Fis igra sjajno u Lionu. Stigao je do finala i boriće se za prvu ATP titulu. Ipak, moglo je da se dogodi da ne bude deo meča za trofej.

FOTO: Profimedia
Naime, njegov duel protiv Amerikanca Brendona Nakašime sudila je Marijana Veljović i ona se našla u centru pažnje i to baš kada je 18-godišnjak slavio pobedu.
Protivnik mladog Francuza je u trećem setu pri rezultatu 5:4 i 30:40 izbacio loptu u aut, to je značilo kraj meča. Fis je legao na teren i počeo da slavi kao i njegov tim. Ipak, kada je ustao zbunjeno je gledao u Srpkinju koja je sedela u stolici, pošto je rešila da pogleda trag. On joj je čak i pokazao koliki je aut.
Ipak, to sve nije bilo dovoljno za Veljovićevu koja je promenila odluku i pokazala da je lopta bila dobra. To na kraju nije bilo kobno za 112. na ATP listi, pošto je set rešio u taj-brejku i trijumfovao sa 7:5, 4:6, 7:6(5).
Fis će ove subote u finalu turnira u Lionu igrati protiv Argentinca Franciska Serundola.
BONUS VIDEO: SRBIN I RUS U CENTRU PAŽNjE: Novak Đoković i Danil Medvedev zajedno na Rolan Garosu

EVROPA DOMINIRA: Fudbal koji se igra na Starom kontinentu je "vanzemaljski" za ostatak sveta
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Čelsi i Los Anđeles koji se sastaju na "Mercedes benz stadionu" u Atlanti od 21.00.
16. 06. 2025. u 08:35

NAJNOVIJE NAREĐENjE VLADIMIRA PUTINA: Ovo niko nije očekivao!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na tu temu - stižu direktno iz Kremlja. Vladimir Putin, predsednik Rusije, za to je "kriv".
16. 06. 2025. u 20:56

KARLEUŠA PRIZNALA DA JE U VEZI SA KOŠARKAŠEM: Divan je dečko, provodimo lepe trenutke
SPEKULISALO se mesecima da se pevačica Jelena Karleuša već neko vreme viđa sa 16 godina mlađim košarkašem Nikolom Jovanovićem.
17. 06. 2025. u 07:35
Komentari (0)