USPEH KARIJERE! Natalija Stevanović će prvi put igrati na Vimbldonu
Srpska teniserka Natalija Stevanović plasirala se u glavni žreb Vimbldona, pošto je u finalu kvalifikacija pobedila Špankinju Marinu Basols 2:0 (7:5, 7:5) za dva sata i šest minuta.

Foto: Goran Čvorović
Stevanović (28) se mnogo bolje snašla u prvom setu u kom je viđeno čak sedam brejkova. Srpkinja, 223. na ATP listi, napravila je jedan više, a ključan kad je gubila 4:5 i protivnica servirala za set. Uspela je Stevanović da veže tri gema i povede 1:0.
Drugi set je počeo brejkom 131. na ATP listi, ali je Sprkinja opet preokrenula. Kod vođstva 5:2, na servis Basols, Stevanović nije iskoristila dve vezane set lopte. Zatim je servirala za meč, ali nije uspela da privede meč kraju u tom gemu, a ni u sledećem, pa je bilo 5:5. Povela je zatim Stevanović 6:5, a zatim napravila brejk i stigla do glavnog žreba Vimbldona.
Ime protivnice u prvom kolu Stevanović će saznati sutra, kad je zakazan žreb za Vimbldon.
BONUS VIDEO: NIKOLA JOKIĆ JE PONOSAN: Konj srpskog NBA asa osvojio "Subotičku milju"
Preporučujemo

VELIKI USPEH ZA SRPSKI TENIS: Hamad Međedović se plasirao u glavni žreb Vimbldona
29. 06. 2023. u 15:07

PANTER ODUŠEVIO BOGDANOVIĆA: Kapiten Partizana obradovao i reprezentativca Srbije
29. 06. 2023. u 14:05

SJAJNA VEST ZA SRBIJU: Partizan i Crvena zvezda i sledeće sezone u Evroligi!
29. 06. 2023. u 13:05

ALEKSANDAR MITROVIĆ POD PRITISKOM: Nije se ovome nadao na početku sezone
UMESTO da se prošeta do titule kao što su mnogi očekivali, Al Hilal će verovatno ostati bez nje, pogotovo ako ispusti bodove protiv Orubaha na današnjoj utakmici 31. kola Profesional lige (18.00).
12. 05. 2025. u 09:00

RUSIJA ZAPANjENA: Legendarna Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda je otkriveno - ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
12. 05. 2025. u 20:00

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)