KINA NA NOGAMA: Novak Đoković se vraća posle četiri godine
Četiri godine su prošle otkako je masters u Šangaju poslednji put održan, ove jeseni će konačno ponovo biti u kalendaru ATP, a na terenu bi trebalo da bude i najuspešniji učesnik – Novak Đoković.
FOTO: Tanjug/AP
Prijave za masterse nisu obavezne, već se rade po automatizmu, a igrači ukoliko ne žele da učestvuju, šalju otkaze. Zasada su na listi prijava svi teniseri iz svetskog vrha.
Od 2009, kada je Šangaj doživeo premijeru u kategoriji mastersa 1000, Nole je pehar podigao četiri puta. Samo je Endi Mari blizu sa tri, dok dva trofeja ima Rodžer Federer.
Šangaj je jedan od tri mastersa na kome Rafael Nadal nikada nije trijumfovao, uz Majami i Pariz.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)