NAJBOLJI O STVARNO NAJBOLJEM: Čuveni sportista otkrio neverovatan detalj o Novaku Đokoviću
NOVAK Đoković po mnogima spada među najbolje sportiste sveta. Takvog mišljenja je slavni snuker igrač Roni O'Saliven.

Tanjug/AP
Biranim rečima je sedmostruki šampion sveta u snukeru govorio o srpskom asu koga veoma ceni.
- Svi, bilo da igrate fudbal ili golf, tenis ili hokej, bez obzira na to kojim sportom se bavite, svi gledaju u Đokovića. On je na vrhu najboljih sportista u bilo kom sportu... on je jednostavno šampion šampiona - istakao je O'Saliven.
Đoković je do sada u karijeri osvojio 24 grend slem titule i apsolutni je rekorder po tome. Brojni drugi rekordi koji su vlasništvu Novaka svrstavaju ga u red najboljih sportista na planeti.
Podsetimo, Nole je do kraja godine odlučio da nastupi na mastersu u Parizu, završnom mastersu u Torinu i Dejvis kupu.
BONUS VIDEO: Sjajna atmosfera na dočeku košarkaša i Novaka Đokovića
Preporučujemo

NAJVAŽNIJIH 90 MINUTA DO SADA: Srbija preko Albanije pravi veliki korak ka plasmanu na Mundijal
APSOLUTNO najbitniji meč u kvalifikacijama za Svetsko prventvo fudbaleri Srbije odigraće večeras u Leskovcu gde će od 20.45 ugostiti Albaniju.
11. 10. 2025. u 07:20

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
03. 10. 2025. u 19:45

NAUČNICI ZABRINUTI: Otkrili nešto alarmantno što curi ispod okeana oko Antarktika: "Nepoznanica - ne znamo zašto"
NAUČNICI su otkrili alarmantan fenomen na Antarktiku - metan, gas koji snažno zagreva planetu, oslobađa se iz pukotina na morskom dnu "zapanjujućom brzinom" kako se regija zagreva. Ovo otkriće izaziva bojazan da su postojeće prognoze globalnog otopljavanja možda bile podcenjene, piše Si En En.
11. 10. 2025. u 10:46
Komentari (0)