"ĐOKOVIĆEV KVALITET JE NAJPOTCENJENIJI U SVETU TENISA": Beloruskinja začepila usta Zapadu za sva vremena
Novak Đoković je centralna tema u svetu tenisa.

FOTO: Tanjug/AP
Đoković je ušao u istoriju, osvojio je Završni masters i već uveliko provodi 400. nedelju na vrhu ATP liste. Dok neki veličaju njegove uspehe, mnogi i dalje ne žele da priznaju da je on teniski GOAT, pa osporavaju rekorde koje je postavio, pobede koje je zabeležio i titule koje je osvojio.
Dvostruka grend slem šampionka, čuvena Beloruskinja Viktorija Azarenka je stala u odbranu Novaka Đokovića i začepila usta Zapadu za sva vremena.
- Novakova sposobnost da podigne svoj nivo igre i posvećenosti posle poraza kako bi pobedio je po mom mišljenju najpotcenjenija stvar koju sam videla u tenisu. Čestitam na novom performansu kojim si oborio rekord, Novače - napisala je Azarenka i izazvala more reakcija i komentara.
Preporučujemo

SRBIN PROTIV BIVŠEG KLUBA: "Crveni đavoli" sve nade polažu u Ligu Evrope, igranje protiv Liona im seprošli put posrećilo
JEDNA od zanimljivijih utakmica četvrtfinala Lige Evrope biće odigrana večeras na "Olimpik parku" u Lionu gde će od 21 čas gostovati Mančester junajted.
10. 04. 2025. u 06:30

IZDAO RUSIJU I ODABRAO ALBANIJU: Ovo mu se desilo kada je od Rusa primao zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu (VIDEO)
Svaki čovek je rođen slobodan i jednak u dostojanstvu i pravima. Tim rečima počinje Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima, ali... kada osoba za tom slobodom posegne, može da računa da se to nekome neće svideti. Šta će potom biti, zavisi od obe strane. Pred vama je priča upravo o onom trenutku "nekome se to nije svidelo".
10. 04. 2025. u 20:44

SUROVA OSVETA KADIROVA: Maloletnik ubio policajca, nakon likvidacije njegov leš izložen na gradskom trgu - lider Čečenije traži kaznu i za po
TELO čečenskog tinejdžera koji je napao policijsku stanicu i ubio jednog službenika u gradu Ačhoj-Martanu izloženo je na gradskom trgu, prenela je ruska "Gazeta".
10. 04. 2025. u 12:21
Komentari (0)