RODŽEROVE REČI ĆE ODJEKNUTI - JAKO! Federer se oglasio, imao poruku za Novaka Đokovića i Rafaela Nadala
LEGENDARNI teniser Rodžer Federer govorio je o Novaku Đokoviću i Rafaelu Nadalu.
Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN
Švajcarac je javno podelio lepe želje za svoje, doskorašnje, najveće teniske rivale - Novaka Đokovića i Rafaela Nadala.
- Bio sam zaista srećan što sam igrao protiv njih 40-50 puta, tako da imam mnogo uspomena iz tih velikih mečeva, bitaka. Toliko puta sam odgovarao na pitanja o njima i mogu reći samo najbolje. Bilo je sjajno deliti teren sa njima toliko godina - rekao je Švajvarac tokom nedavnog intervjua, pa dodao:
- Nadam se da će se Rafa vratiti sledeće godine jak i nadam se da će Novak moći da igra koliko god želi, jer je dobro za igru da ovi momci i dalje budu tu.
Kada je u pitanju Nadal, sledeća sezona bi mogla da bude njegova poslednja, dok je Đokovići najavio žestoku borbu za Zlatni slem.
VONUS VIDEO: MEKINRO ZA NOVOSTI: Smešno je što Novaku nije bilo dozvoljeno da igra u Americi
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ DAO INTERVJU AMERIMA: Podigao veliku prašinu i pre objavljivanja, čak je obrisana i najava
09. 12. 2023. u 10:20 >> 10:43
ŠTA SE DEŠAVA SA NIKOLOM? Jokić neprepoznatljiv, nastavlja se agonija Nagetsa
09. 12. 2023. u 08:11
BOGDANOVIĆ NE UME DA STANE: Srbin nadomak dabl-dabla, Embid zaustavio Hokse, sledi Jokić
09. 12. 2023. u 08:28 >> 08:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ZVEZDAŠ SAM OD MALENA, ZATO SAM ODBIO PARTIZAN" Reprezentativac Srbije Nikola Jović otkrio da je imao ponude i crveno i crno-belih
Srpski reprezentativac Nikola Jović otkrio je da je imao ponude i Zvezde i Partizana.
29. 06. 2026. u 12:06
LAPSUS ILI SAMOUVERENOST?! Selektor Hrvatske: "Kada prođemo Portugal, videćemo šta i kako dalje!"
Fudbaleri Hrvatske igraće u šesnaestini finala Mundijala protiv Portugala. Na papiru Kristijano Ronaldo i drugovi su favoriti, ali to ništa ne mora da znači na terenu. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić obratio se javnosti pred ovaj duel.
29. 06. 2026. u 08:42
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (1)