POZNAT TERMIN: Evo kada Novak Đoković izlazi na teren u trećem kolu Australijan opena
NOVAK Đoković će u trećem kolu Australijan opena igrati protiv Tomasa Ečeverija, a ovaj meč biće na programu od 9.00 časova po srpskom vremenu na "Rod Lejver areni" u Melburnu.

FOTO: Tanjug/AP
U dnevnom terminu, snage će odmeriti Lesija Curenko i Arina Sabalenka, odnosno Luka van Aše i Stefanos Cicipas.
Janik Siner otvara program od 2.00 na Margaret Kortu, rival mu je Sebastijan Baes, dok će priliku da zatvore ovaj teren imati Sebastijan Korda i Andrej Rubljov od 10.30.
Što se Đokovića tiče, poprilično se mučio u dve uvodne runde, gubio je po set u prvom kolu protiv Dina Prižmića iz Hrvatske, kao i u drugoj rundi protiv Alekseja Popirina.
Novak je analizirao narednog rivala, a izrazio je divljenje prema njemu.
- Nisam video kako je igrao, ali je dobio dva meča, protiv Monfisa i Marija. Rezultati su impresivni, igra verovatno tenis života na betonu. Na terenu će biti težak protivnik, obojica želimo da pobedimo. Njegov nivo na betonu je napredovao, moram da budem spreman za to - rekao je Đoković o Ečeveriju.
Težak je bio put Tomasa Martina Ečeverija do trećeg kola. Najpre je na premijeri izbacio grend slem šampiona Endija Marija iz Velike Britanije, a zatim i Gaela Monfisa 3:0 (6:4, 6:4, 6:4) koji je redovna mušterija Novaka Đokovića.
Zanimljivo da je upravo Đoković najveći idol Argentinca, koji je više puta to pokazivao na društvenim mrežama.
BONUS VIDEO: Pečat najboljeg - Koje rekorde sada juri Novak Đoković

NE MOŽE SE TAKO PROTIV REALA: Arsenal bez klasičnog napadača nema šta da traži u dvomeču sa "kraljevskim klubom"
PRVI meč četvrtfinala Lige šampiona večeras će odigrati Arsenal i Real Madrid koji ukrštaju koplja na "Emirejtsu" od 21.00.
08. 04. 2025. u 08:45

ŠOK U NBA LIGI! Otpušten Majkl Meloun, trener Nikole Jokića u Denver nagetsima - i to u poslednjoj nedelji pred plej-of!
Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali su NBA ligu danas potresle najnovije vesti iz Kolorada koje glase: uprava pomenutog kluba za kog igra srpski centar otpustila je Majkla Melouna, trenera koji je odveo ekipu do jedine šampionske titule, ali koji je trenutno sa timom u seriji od četiri poraza i pitanje je da li će izboriti direktan plasman u plej-of.
08. 04. 2025. u 19:54 >> 20:11

PREGLASNI DOK VODE LjUBAV Komšije Mime Karadžića htele da sazovu savet: "Viđamo Mimu, starog vuka, kako da ne"
GLUMAC Mima Karadžić uživa već neko vreme sa četiri decenije mlađom Natašom Stanić.
08. 04. 2025. u 12:13
Komentari (0)