BRUKA JE IZBEGNUTA, IPAK SU URADILI PAMETNO: Evo kada Novak Đoković igra u Monte Karlu
Novak Đoković iako ne zna još uvek svog rivala, zna kada će izaći na centralni teren u Monte Karlu. To će biti u utorak.

FOTO: Tanjug/AP
Program počinje od 11 sati i prvi će igrati Aleks De Minor i Sten Vavrinka, odmah će za njima zaigrati Miomir Kecmanović i Mateo Beretini, a posle njih bi trebalo da teren da izađe Novak Đoković.
Drugim rečima, Novak bi trebalo na terenu da se nađe oko 15 časova, ukoliko se sve odvije po planu.
Ovime je izbegnuta velika bruka, jer da Srbin nije stavljen da igra u utorak, on bi na terenu bio od srede do nedelje, odnosno pet dana u nizu. Ovako najbolji teniser sveta ima dan predaha - naravno, pod uslovom da u utorak savlada svog prvog suparnika, čime će steći pravo da u sredu odmori pred nastavak borbe za trofej koji je osvajao (za njega skromnih) dva puta.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo

ALEKSANDAR MITROVIĆ POD PRITISKOM: Nije se ovome nadao na početku sezone
UMESTO da se prošeta do titule kao što su mnogi očekivali, Al Hilal će verovatno ostati bez nje, pogotovo ako ispusti bodove protiv Orubaha na današnjoj utakmici 31. kola Profesional lige (18.00).
12. 05. 2025. u 09:00

RUSIJA ZAPANjENA: Legendarna Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda je otkriveno - ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
12. 05. 2025. u 20:00

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)