LOŠ DAN ZA SRPSKOG TENISERA: Đere bez finala u Češkoj
Srpski teniser Laslo Đere je u polufinalu poražen od 253. igrača sveta, Kineza Čun Hsin Cenga sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4.
Foto AP
Meč je trajao 105 minuta i kineski teniser se generalno bolje snašao. U početnom setu je lako stigao uz dva brejka do 4:0, da bi usledio niz od tri uzastopna brejka i Đere je smanjio na 5:2.
Ipak, Ceng je u devetom gemu odservirao za 6:3 i početni set.
U drugom, Kinej je vodio sa 4:0, da bi Đere uspeo da ga stigne i izjednači na 4:4.
Ipak, nije imao snage za više, Ceng je napravio brejk u devetom gemu i potom odservirao za 6:4 i pobedu.
U finalu će igrati sa Žeromom Kimom iz Švajcarske, on je bio bolji od Argentinca Pedra Kačina, 6:3, 1:6, 6:4.
BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Preporučujemo
NI VIMBLDON NI OLIMPIJSKE IGRE! Otkriveno kada se Novak Đoković vraća na teren
07. 06. 2024. u 10:17
"PORTUGAL NIKAD NIJE BIO U JAČEM SASTAVU": Murinjo pred start Evropskog prvenstva
06. 06. 2024. u 21:00
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Dobio šokantne vesti
Najnovije vesti iz tenisa pogodile su mnoge, a među njima je i Novak Đoković.
02. 03. 2026. u 17:01
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)