HRVAT OČITAO LEKCIJU ENGLEZIMA! Otkrio zašto im smeta Novak Đoković, pomenuo i Federera
NE STIŠAVA se bura oko nepristojne vimbldonske publike i njihovog ponašanja prema Novaku Đokoviću, a celu situaciju prokomentarisao je i Nikola Pilić.

FOTO: Tanjug/AP
On je u razgovoru za "Kurir" govorio o neobičnoj situaicji u kojoj se našao najbolji teniser svih vremena.
- Ja nisam iznenađen. Njima jednostavno smeta da neko ko je bio prvi 420 sedmica ima ličnost i ima harizmu i još ima osećaj za humor. Naravno zna da ceni i respektuje svoje protivnike, mnogo bolje nego neki drugi. Ali neka im malo smeta i što im više smeta to mi je draže, rekao je Pilić.

FOTO: Goran Čvorović
Izvesno je da Đoković više ne ostaje nikome dužan.
- Nemojte zaboraviti da kada je Novak igrao Vimbldon sa Federerom da su oni na njegovu duplu grešku aplaudirali. Nisam ništa iznenađen, jer to je kod njih ne samo u sportu već i u kulturi. Toliko su lagali da ne može više da se laže. Sve obrnuto kažu i to je opšte poznato. Ja sam uvek branio Novaka, jer čovek nije ništa uradio, jedino što igra dobar tenis, a oni su protiv njega. Jednostavno im smeta, došao je neko ko nije po njihovoj meri - jasan je Pilić.
BONUS VIDEO: MEKINRO ZA NOVOSTI: Smešno je što Novaku nije bilo dozvoljeno da igra u Americi
Preporučujemo

VLAHOVIĆ POKAZUJE SVOJU KLASU: Srpskog asa ni to što mečeve kreće sa klupe ne sprečava da trese mreže protivnika
BORBU za prvo mesto u grupi "G" na Svetskom klupskom prvenstvu večeras će voditi Juventus i Mančester siti koji se sastaju na "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
26. 06. 2025. u 07:30

KRAJ, GOTOVO! Janik Siner na Vimbldonu uradio ono što niko živ nije očekivao
Otkako je doping afera počela da se vezuje uz njegovo ime gde god da se pojavi, Janik Siner je uglavnom "ćutao i radio". Vimbldon 2025 je mesto na koje je stigao ne bi li pokazao zašto je najbolje rangiran na ATP listi i pored suspenzije koju je "odradio". Ali, sada to ne čini kao inače, "ćuteći",
26. 06. 2025. u 12:26

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)