PORAZ MEĐEDOVIĆA! Hamad se mučio sa disanjem pa propisno namučio Cicipasa u drugom kolu turnira u Gštadu

Filip Milošević

17. 07. 2024. u 18:06

Stefanos Cicipas savladao je u drugom kolu turnira u Gštadu u Švedskoj srpskog tenisra Hamada Međedovića sa 2:0 (7:6, 6:3).

ПОРАЗ МЕЂЕДОВИЋА! Хамад се мучио са дисањем па прописно намучио Циципаса у другом колу турнира у Гштаду

Tokom prvog seta viđena je velika borba, svako je držao svoj servis da bi se na kraju otišlo u taj-brejk. Srbin je čak servirao za prvi set pri rezultatu 6:5 u taj-brejku ali Grk uspeva da to neutrališe sjajnim behendom, a onda pravi još jedan ''mini-brejk'' i stiže do prvog seta.

Hamad je pri kraju prvog seta pored Cicipasa morao da vodi i borbu sa disanjem, pa je čak tražio i pomoć lekara.

Već na samom početku drugog seta imao je Hamad veliku priliku. Naime, on nije uspeo da iskoristi brejk loptu. Grčki teniser svoju priliku koristi pet gemova kasnije, pravi brejk i do kraja meča nije imao većih problema.

Naredni rival Cicipasu biće iskusni Italijan Fabio Fonjini.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu