IZNENAĐENJE U BEČU: Ispao deveti teniser sveta!
IZNENAĐENjE na turniru u Beču priredio je Tomas Mahač koji je pobedio Grigora Dimitrova sa 6:7(5), 6:4, 6:3.

Foto: Ilustracija
Prvi set pripao je devetom teniseru sveta. Činilo se da će Bugarin uspeti sve da reši u dva seta, ali Čeh je imao spreman odgovor.
Drugi segment je dobio tako što je jedini brejk napravio u 10. gemu. Idealno je 27. na ATP listi otvorio i treći segment.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Mahač je u njemu poveo sa 2:0, no Dimitrov je odmah vratio izgubljeno. Ipak, Tomas je u osmom gemu opet rivalu oduzeo servis i potom uspeo da reši meč koji je trajao dva sata i 32 minuta.
Češki teniser će u četvrtfinalu igrati protiv Britanca Džeka Drejpera.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
BONUS VIDEO: "NOVAKOMANIJA": Navijači pohrlili da se slikaju sa Novakom Đokovićem
Preporučujemo

NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE! Evo šta mu je Janik Siner upravo uradio
23. 10. 2024. u 21:00

KATASTROFALNE VESTI SA MARAKANE! Jedan od najboljih igrača Zvezde završio sezonu
24. 10. 2024. u 11:37

SRAM VAS BILO, CRNOGORCI! Novak Đoković se oglasio zbog dešavanja u Podgorici
22. 10. 2024. u 19:16

PAKLENI IZAZOV ZA ZVEZDU: Savršeni dvostruki prvak Evrope juri devetu pobedu u nizu!
PORTO nastavlja svoju perfektnu sezonu večeras na Dragau“ gde će od 21.00 ugostiti Crvenu zvezdu u drugom kolu grupne faze Lige Evrope. „Zmajevi“ pod vođstvom novog trenera Frančeska Fariolija izgledaju nezaustavljivo – osam utakmica, osam pobeda, uz samo jedan primljen gol. Sa druge strane, šampion Srbije dolazi u Portugaliju posle remija sa Seltikom (1:1 )u prvom kolu, svestan da svaki naredni meč može biti ključan u borbi za prolaz dalje.
02. 10. 2025. u 07:30

"JE LI, BRE, KOLIKO TI IMAŠ GODINA?!" Hamad Međedović napustio meč sa najbezobraznijim teniserom na svetu! (VIDEO)
Hamad Međedović se povukao sa mastersa u Šangaju posle serije skandala.
02. 10. 2025. u 17:00

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)