SRAMOTA ME JE! Endi Mari nije mogao više da ćuti, otkrio sve o Novaku Đokoviću
Srpski teniser Novak Đoković morao je da preda polufinale Australijan opena Saši Zverevu nakon prvog seta (7:6), tako da se prvi turnir na kome je Endi Mari imao ulogu trenera - završio bez titule.

FOTO: Tanjug/AP
To je odmah pokrenulo priču da će doći do završetka saradnje Srbina i Britanca, o čemu je govorio i Nole na konferenciji za medije.
Nekoliko sati kasnije oglasio se i sam Endi Mari:
*Bez depozita do dobitka!
Registruj se i uzmi do 3000 dinara bonusa dobrodošlice za sport ili slot + do 1500 dodatnih spinova!*
- Novak i ja smo se dogovorili da ćemo pričati posle turnira i tako ćemo i uraditi - dodao je i Mari koji je istakao da mu je žao što Đoković nije mogao da nastavi meč.
- Naravno da je hteo da proba kako se oseća. Nije trenirao ovih par dana, trenirao je pred meč i osećao se dobro da proba da igra. Nažalost, završilo se kako se završilo. Protiv Alkaraza je igrao neverovatan tenis, bilo je neverovatno gledati izbliza, strašan meč. Sve je bio bolji kako je turnir tekao i, naravno, šteta što se ovako sve završilo... - poručio je Britanac koji je kazao da je uvek teško prihvatiti kada ste tako blizu trofeja, a izmakne vam zbog povrede.
*Bez depozita do dobitka!
Registruj se i uzmi do 3000 dinara bonusa dobrodošlice za sport ili slot + do 1500 dodatnih spinova!*
Što se tiče Novakovog tima, u kome su Miljan Amanović, Čarli Gomez i Gebhard Grič, Mari je rekao da mu se sviđa kako je izgledala saradnja sa njima, ali mu je opet bilo smešno jer je njegova uloga preuveličavana.
- Mislim da je to sjajan tim. Na trenutke me je bilo malo sramota jer su zbog moje veze sa Novakom ljudi toliko pričali o tome, ili kada je dobar rezultat ili dobra partija - da je to zato što sam mu ja pomogao. Apsolutno sam svestan da tim koji je sa njim radi sjajan posao već godinama i zbog njega se takmiči na ovom nivou u ovim godinama - dodao je Mari koji je tako skinuo kapu svim saradnicima našeg tenisera.
- Stvarno su mi pomogli, bili su od pomoći, prihvatili su me od početka. Lepo je bilo biti deo tog tima. Uživao sam u sjajnom tenisu, ujedno i jednom od najboljih mečeva koje sam gledao uživo, protiv Alkaraza - priznao je Mari koji je rekao da sada polako počinje da razmišlja i kao trener.
Preporučujemo

"NE POSTOJI ČOVEK KOGA VIŠE POŠTUJEM": Zverev uputio neverovatne reči Novaku Đokoviću
24. 01. 2025. u 09:32

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila "dubl" sa Svetskog klupskog prvenstva.
12. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)