OPET IZGUBIO: Novak Đoković se oglasio nakon poraza i jednog od najlošijih mečeva decenije
NAJBOLjI teniser svih vremena Novak Đoković eliminisan je u 2. kolu mastersa u Monte Karlu. On je nakon meča govorio o jednom od najgorih mečeva u karijeri.
Foto: Profimedia
Prvo pitanje na konferenciji za medije bilo je pomalo i provokativno - Ovo vam nije bio baš najbolji dan?
- Najbolji dan? Više je bio najgori dan. Nadao sam se da se ovo neće desiti, ali je bila velika verovatnoća da odigram ovako. Užasno! Užasan je osećaj igrati ovako i ja se izvinjavam svima koji su ovo morali da gledaju, poručio je Đoković, pa odgovoriio na pitanje ima li objašnjenje za lošu igru:
- Ne znam. Nema ga. Imam ga i nemam ga. Nešto me baš i ne interesuje.
Ispostavilo se da izjave pred turnir da nema velika očekivanja nisu bile deo taktičkog nadmudrivanja...
- Pa, očekivao sam da bar odigram okej meč. Ne da bude ovako. Bilo je užasno. Nisam imao velika očekivanja, stvarno nisam. Znao sam da ću igrati protiv jakog rivala i znao sam da ću odigrati baš loše. Ali ovoliko loše... To nisam očekivao - zaključio je Novak Đoković.
BONUS VIDEO: Pečat najboljeg - Koje rekorde sada juri Novak Đoković?
Preporučujemo
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)