BORBA PROTIV ŠLJAKAŠA: Hamad Međedović juriša u Parizu na novu pobedu
Hamad Međedović (77) sutra igra meč drugog kola Rolan Garosa protiv Argentinca Huana Manuela Serundola (109 ATP).
Foto: Goran Čvorović
- Poznajem ga. Protiv Serundola sam igrao na Rolan Garosu pretprošle godine u kvalifikacijama – kaže Međedović u najavi.
Susret dvojice tenisera, ovoga puta u glavnom žrebu, na programu je od 11 sati na terenu broj 12.
- Serundolo je dobar šljakaš. Meč je otvoren, videćemo –najavio je Hamad veliku borbu.
Preporučujemo
UŽAS U BANjALUCI! Maskirani huligani pretukli goste iz Cazina, jedan u teškom stanju
26. 02. 2026. u 08:21
RUS JE TOTALNO LUD! Danil Medvedev predložio nešto što nikad niko nije
26. 02. 2026. u 07:15
"SOMBOR ŠAFL"! Cela Amerika bruji o nestvarnom potezu Nikole Jokića (VIDEO)
26. 02. 2026. u 06:50
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (21.00). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)