ĐERE U FINALU SARDINIJE: Museti predao u završnici
SRPSKI teniser Laslo Đere plasirao se u finale turnira na Sardiniji, nakon što mu je mladi Italijan Lorenco Museti predao meč pri rezultatu 2:6, 6:2, 4:1 za srpskog igrača.
FOTO: EPA
Museti je dobio prvi set, Đere uzvratio u drugom, poveo u trećem, ali je mladi Italijan zbog povrede odlučio da preda meč.
Đere se plasirao u drugo ATP finale u karijeri i sutra će se boriti za drugu titulu protiv pobednika meča između najprijatnijeg iznenađenja turnira, "laki luzera", Srbina Danila Petrovića i Italijana Marka Čekinata.
Turnir na Sardiniji, iz serije 250, igra se za nagradni fond od 271.345 evra.
Preporučujemo
ORGANIZATOR OTKRIO: Ovo su uslovi koje je Novak postavio za učešće na turniru u Beču!
17. 10. 2020. u 13:38 >> 14:21
ĐOKOVIĆ PONOVO POKAZAO VELIČINU: Britanka udata za Hrvata začepila usta svim Noletovim kritičarima (FOTO)
17. 10. 2020. u 10:21 >> 10:30
"KEC" NA BALAIDOSU: Pobeda vraća Seltu na mesto koje vodi u Evropu iduće sezone
SELTA i Osasuna otvaraju 23. kolo La Lige duelom u Vigu pred punim tribinama "Balaidosa" (21.00), gde domaćin traži povratak na pobednički kolosek i ostanak u borbi za Evropu.
06. 02. 2026. u 07:30
RUSIJA U ŠOKU: Ovome se nije nadala! Evo šta su Englezi upravo uradili Rusima!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Engleske. I to baš na početku velikog događaja, a od dans je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026.
06. 02. 2026. u 17:00
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)