KARANTIN NEKOM MAJKA NEKOM MAĆEHA: Bernard Tomić uživa sa zanosnom Vanesom (VIDEO)

Olja Mrkić

18. 01. 2021. u 10:11

DOK se najbolji teniser sveta Novak Đoković bori da isposluje što blaže uslove karantina za tenisere i teniserke u Australiji pred predstojeći prvi gren slem sezone, ima i onih kojima strogi režim koji je na snazi odgovara.

КАРАНТИН НЕКОМ МАЈКА НЕКОМ МАЋЕХА: Бернард Томић ужива са заносном Ванесом (ВИДЕО)

Jutjub printskrin

Jedan od njih je i kontroverzni australijski teniser Bernard Tomić koji je u karantin poveo devojku, poznatu Instagram i OnliFans starletu Vanesu Sijeru.

Vanesa je objavila video u kome otkriva da se njih dvoje po ceo dan zabavljaju - igrajući video igrice!

- Igrala sam Pokemone 11 sati juče i mislim celih 12 sati dan pre toga. Bernard je sve to vreme igrao VoV - poručila je Vanesa, ali i dodala da nije baš sve idealno.

- Hrana je daleko od dobre, mada se poslednjih dana popravlja - zaključila je Sijera.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP I AMERI U ŠOKU! Evo šta je Iran zatražio od njih

TRAMP I AMERI U ŠOKU! Evo šta je Iran zatražio od njih

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao da će da se desi ovakav iranski odgovor, nakon poslednjeg što je uradio predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Donald Tramp.

14. 03. 2026. u 15:15

Komentari (0)

„I JEDAN JE MNOGO“: Udruženje priređivača igara na sreću SPIS pokrenulo program edukacije mladih