ĐOKOVIĆ O OLIMPIJSKIM IGRAMA: Jedina titula koja nedostaje Srbinu
NADAM se da će se Olimpijske igre u Tokiju održati po planu, planiram da idem u Japan jer nema veće časti nego predstavljati svoju zemlju na Igrama, rekao je danas najbolji teniser sveta Novak Đoković.

Foto: EPA-EFE/MARK EVANS
On je na zvaničnoj konferenciji za medije u Melburnu, uoči starta ATP kupa na kojem Srbija brani titulu, poručio i da je sve u redu sa žuljem zbog kojeg je odigrao samo jedan set na egzibiciji u Adelajdu i da trenira normalno.
"Nadam se da ću imati priliku da ponovo učestvujem na Igrama jer je to najstariji i najtradicionalniji sportski događaj u istoriji. To je najveća čast, predstavljati zemlju na OI. Oduvek sam se lepo provodio, bio sam već tri puta i radujem se četvrtom“, rekao je Đoković.
Srpski teniser osvojio je bronzanu medalju u Pekingu 2008. godine, četiri godine kasnije u Londonu ispao je u polufinalu od Endija Marija i završio kao četvrti posle poraza od Del Potra u meču za treće mesto, a upravo ga je Del Potro savladao na startu Igara u Riju 2016. godine.
Preporučujemo

VODIČ KROZ SPORTSKU 2021. GODINU: Svi sportski događaji koje željno isčekujemo!
01. 01. 2021. u 10:25 >> 10:35

DRŽI SE TI TENISA NOLE: Komičan snimak obišao planetu, pokušao kao Ronaldinjo, pa se "upecao" igrajući futvolej(VIDEO)
30. 01. 2021. u 09:28 >> 09:34

PARTIZAN JE U MADRIDU: Crno-beli imaju kvalitet da se nadmeću na gostovanjima
REAL Madrid će u četvrtom kolu Evrolige ugostiti Partizan.
15. 10. 2025. u 07:55 >> 07:57

KO JE OVO MOGAO DA OČEKUJE!? Vlahović pred transferom karijere
FUDBALSKI reprezentativac Srbije Dušan Vlahović mogao bi da ostvari transfer karijere.
16. 10. 2025. u 20:10

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (0)