BRUKA! NADALU TROFEJ, NOVAK NI NA MAPI: DŽaba prvo mesto i rekordi, Španca nagradili kao najboljeg (VIDEO)
NOVAK Đoković je prvi na svetu, osvojio je prvi grend slem u sezoni i prestigao Rodžera Federera po broju nedelja na prvo mestu ATP liste, ali je Laureus nagrada za najboljeg sportistu u 2021. godini otišla Rafaelu Nadalu.

FOTO: EPA
- Još jedna neverovatna godina za Rafaela koji je dostigao vrhunac u oktobru na Rolan Garosu. Pobedio je u finalu bez izgubljenog seta, došao do 100 pobeda na tom turniru i do 13. titule, kao i izjednačenja rekorda od 20 osvojenih grend slemova - navodi se u odluci za dodeljivanje ove nagrade.
- Za mene je lično naravno 13. titula na Rolan Garosu i izjednačenje rekorda sa 20 osvojenih grend slem titula sa Rodžerom Federerom nezaboravan momenat - istakao je u obraćanju Rafael Nadal.
Novak Đoković ne samo da nije osvojio nagradu, već nije bio ni nominovan!
Nadal je pobedio u konkurenciji u kojoj su bili i Džošua Čeptegei (atletika), Lebron Džejms (košarka), Luis Hamilton (Formula 1), Robert Levandovski (fudbal) i Arman Duplantis (atletika), a ovo mu je prva Laureus nagrada.
Novak je osvajao Laureus četiir puta, a poslednji put mu je to pošlo za rukom 2019. godine. Rodžer Federer je šest puta osvajao ovaj trofej.

SPEKTAKL NA "ENFILDU": Posrnuli Liverpul u panici, Junajted gleda na to kao šansu za veliki povratak!
DVA najveća engleska kluba ukrstiće koplja od 17 časova i 30 minuta na čuvenom stadionu u apsolutnom derbiju osmog kola Premijer lige.
19. 10. 2025. u 07:30

VANREDNO SAOPŠTENjE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem
Nakon poraza od Albanije i po povratku reprezentacije iz Andore u Beograd, Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na današnjoj sednici u Staroj Pazovi, doneo je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom A reprezentacije Draganom Stojkovićem, bez ikakvih daljih obaveza FSS prema njemu.
17. 10. 2025. u 16:16

"Danas đavo posebno uživa u tim našim SLAVAMA - ti ljudi su obmanuti!"
OTAC Rafailo Boljević upozorava da mnogi Srbi danas slavom više zavaravaju demone nego što slave Boga. Svetitelj se često izruguje kada se slava pretvori u paganski događaj.
19. 10. 2025. u 10:46
Komentari (0)