BICIKLISTA SA VIŠE OD DVA PROMILA ALKOHOLA: U Južnobačkom okrugu juče sankcionisano 375 saobraćajnih prekršaja
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je, 26. maja, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 375 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Foto: P. Milošević
Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno osam vozača i šest vozila, a zadržana su tri vozača, zbog vožnje pod dejstvom alkohola. Među njima jedan meštanin Bačkog Petrovca se tereti za nasilničku vožnju, jer je, vozio, bicikl sa više od dva promila alkohola u organizmu. Svi zadržani vozači će, uz prekršajne prijave, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji.
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se 10 saobraćajnih nesreća, u kojima su četiri osobe lakše povređene. U tom intervalu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se šest saobraćajnih nesreća, u kojima su dve osobe lakše povređene.
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)