NA JESEN VIŠE MESTA ZA MALIŠANE: Završni radovi na izgradnji vrtića u Novom Sadu
04. 06. 2021. u 17:04
VRTIĆ predškolske ustanove „Radosno detinjstvo“, na uglu Orahove i ulice Rade Smiljanova, čija se izgradnja privodi kraju, na jesen će moći da primi 244 mališana, pa se očekuje da će problemi sa listama čekanja za upis dece sa naselja Klisa, biti rešeni.
Povezane vesti

SA OSMEHOM U VRTIĆ: Projekat inkluzivnog predškolskog vaspitanja i obrazovanja u Zrenjaninu
GRAD Zrenjanin organizuje projekat Inkluzivno predškolsko vaspitanje i obrazovanje, "Sa osmehom u vrtić".
16. 05. 2021. u 14:32
Najnovije iz rubrike

POSTOJI POTENCIJAL ZA BRZ RAST: Maja Gojković i Vladimir Gak u Istanbulu potpisali sporazum o saradnji sa Privrednom komorom Istanbula
MAJA Gojković predsednica Pokrajinske vlade i Vladimir Gak predsednik Privredne komore Vojvodine borave u Turskoj i danas suse sastali sa predsednikom Privredne komore Istanbula Šekibom Avdagićem i turskim privrednicima, kojima su predstavljeni privredni i investicioni potencijali AP Vojvodine.
20. 10. 2025. u 16:36

OD SUTRA DO 23. OKTOBRA: Vojska uvežbava gađanje na Pasuljanskim livadama
VOJSKA Srbije će od 20. do 23. oktobra sprovoditi gađanja iz naoružanja na prostoru vojnog poligona “Pasuljanske livade“.
19. 10. 2025. u 17:38

ISKLJUČENJA STRUJE: Sutra radovi na mreži u Požarevcu i Kučevu
POŽAREVAC – U ponedeljak, 20. oktobra, izvodiće se radovi na elektromreži, zbog čega će pojedini delovi grada Požarevca i opštine Kučevo ostati bez struje.
19. 10. 2025. u 09:25

UŽIČANI NA OSTRVU VIDO: Uredili prostor oko spomen - kosturnice
Volonteri iz užičkog „Crvenog krsta“ sproveli su akciju čišćenja prostora oko mauzoleja posvećenog srpskim stradalnicima, na grčkom ostrvu Vido. Posekli su stabla koja su ugrožavala bezbednost posetilaca i ugrožavala spomen - kosturnicu, očistili su okolinu nad plavom grobnicom, uz koordinaciju i saglasnost grada Krfa i Zavoda za zaštitu spomenika kulture Srbije.
17. 10. 2025. u 16:04

GRADSKI VODOVOD U VRANJU: Dva sela bez vode zbog izmeštanja vodovodne mreže
Iz gradskog Vodovoda u Vranju, saopštili su jutros da će zbog radova na izmeštanju stare vodovodne mreže sa mosta u selu Stropsko bez vode biti potrošači pomenutog sela kao i susednog sela Dubnica.
17. 10. 2025. u 09:17
Komentari (0)