ZLATNA ZNAČKA MILANU BJELOGRLIĆU: Kulturno-prosvetna zajednica nagradila direktora biblioteke u Zrenjaninu

Б.Грујић

22. 09. 2021. u 09:48

KULTURNO-PROSVETNA zajednica Srbije zlatnom značkom za 2021. godinu nagradila je Zrenjaninca Milana Bjelogrlića, direktora Biblioteke u ovom gradu i velikog poštovaoca i poznavaoca pisane reči.

ЗЛАТНА ЗНАЧКА МИЛАНУ БЈЕЛОГРЛИЋУ: Културно-просветна заједница наградила директора библиотеке у Зрењанину

FOTO: privatna arhiva

Bjelogrlić je važno priznanje dobio za nesebičan, predan i dugotrajan rad i stvaralački doprinos u širenju kulture i pravih vrednosti pisanih dokumenata.

FOTO: privatna arhiva

- Iznenadilo me je ovo visoko priznanje Kulturno-prosvetne zajednice, ushićen sam i ponosan - kaže Milan Bjelogrlić, uz napomenu da je oduvek ogromnu energiju trošio na širenje kulture i da nema nameru da na tom putu posustane. 

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ZDRAVA HRANA SVAKOG DANA U JOŠ 106 OSNOVNIH ŠKOLA: Počeo treći ciklus edukativnog školskog programa za četvrtake