BALKONI POVEZUJU ZALJUBLJENIKE U MUZIKU: U Leskovcu brojni koncerti na različitim lokacijama
MENIFESTACIJA pod nazivom „Muzički balkoni Leskovca“ okupiće u nedelju 26. septembra, od 12 do 21 čas, veliki broj izvođača koji će na različitim lokacijama, u gradu i okolini, održavati koncerte bez stilskih muzičkih ograničenja.
Foto: Art lend
Osnovni motiv ove manifestacije je ljubav prema muzici i ona bi trebalo da predstavlja početak povezivanja velikog broja srpskih muzičara, različitih afiniteta, u zajedničke koncerte.
Organizatori iz Međunarodnog kulturnog centra „Art Lend“ ističu da će na ovaj način povezati i predstaviti celoj zemlji mladost Leskovca i to kroz onlajn koncerte koji će biti uživo prenošeni.
Ovaj projekat inspirisala je epidemija virusa korona, a podržan je od leskovačke lokalne samouprave kao „koncertni maraton za Leskovac i Srbiju“. Finale je zakazano na terasi Foto kluba Leskovac, u zgradi Leskovakog kulturnog centra, gde će za korisnike Dnevnog boravka „Duga“, Udruženja Mentalno nedovoljno razvijenih osoba, nastupiti gudački kvartet Largo, a potom i String art trio.
Organizatori ovog muzičkog dešavanja imaju ambiciozne planove i ciljeve da manifestacija preraste u masovniji projekat „Muzički balkoni Srbije“ u koji bi bili uključeni mladi umetnici iz cele zemlje.
BONUS VIDEO - JESENjA IGRA BOJA: Zlatar je vazdušna banja za "punjenje baterija" i jačanje imuniteta
Preporučujemo
HLEB MORA DA SE ZARADI: Biković u publici kod Olivere Kovačević pre 15-ak godina (FOTO)
24. 09. 2021. u 15:59
PRIZNANjE NA DUNAVSKOM FORUMU: Leskovac lider održivog razvoja u regionu
24. 09. 2021. u 17:52
RADOVI ZBOG ČESTIH HAVARIJA: Rekonstrukcija vodovoda u Kosmajskoj ulici
24. 09. 2021. u 15:57
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
NEMA DOVOLjNO NAFTE: Prestonica i zapad države BEZ STRUJE - milioni u mraku! Kolaps elektro-mreže u Kubi
MNOGI stanovnici ove države svakodnevno se suočavaju sa nestankom struje koji traje 20 sati ili duže.
03. 12. 2025. u 20:26
Komentari (0)