RADOVI U KPZ "ZABELA": Gradi se novo pritvorsko odeljenje (FOTO)
U GRADSKOJ upravi Požarevca organizovana je javna prezentacija urbanističkog projekta za izgradnju novog pritvorskog odeljenja u Kazneno-popravnom zavodu „Zabela“.

KPZ „Zabela“/Foto: D. Novković
Ovo odeljenje imaće dve etaže na kojima je predviđeno formiranje 20 soba za smeštaj dve osobe i jedna prilagođena osobama sa invaliditetom.
Ukupan smeštajni kapacitet predviđen je za 41 pritvoreno lice. Na svakoj od etaža predviđene su i zajedničke prostorije sa čajnom kuhinjom i prostorije za tuširanje. U prizemlju će biti zajedničke prostorije – dnevna soba i prostorija za vežbanje, a na spratu zajednička terasa zatvorena rešetkama.

KPZ „Zabela“/Foto: D. Novković
Novo pritvorsko odeljenje biće pod daljinskom kontrolom, koja omogućava potpuni nadzor iz centralne nadzorne prostorije.
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici
Preporučujemo

RUTOVIĆ PREBAČEN U ZABELU: Napadač na Peconija izdržava kaznu u Požarevcu
06. 07. 2021. u 18:49

MILIŠIĆU 15 GODINA ZATVORA: Presuda za zločin ispred "Merlot bara" u Trebinju
15. 09. 2021. u 12:56


VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

"NEMOGUĆE JE POBEĆI OD TOGA": Zdravko Čolić prvi put o optužbama da voli muškarce
POZNATI pevač Zdravko Čolić (73) poznat je po tome što svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti. Ipak, jednom prilikom odlučio je da napravi izuzetak i otkrije nekoliko ličnih detalja koji su iznenadili njegove obožavaoce.
06. 04. 2025. u 11:39
Komentari (0)