KROV NAD GLAVOM ZA SEDAM PORODICA: Mladi poljoprovrednici se skućili u Žitištu
PROJEKAT Ministarstva za brigu o selu na pravi način zaživeo je u Žitištu, gde je obezbeđen novac i kupljene seoske kuće sa okućnicom za sedam porodica koje se bave poljoprivredom.
Foto: A. Amižić
Kuće su kupili Dragana i Dejan Pavlov iz Srpskog Itebeja, u Novom Itebeju, u vrednosti od 1.180.485,00 dinara, Nadina Kljajić Mustec i Marćel Mustec iz Torka, koji su kupili kuću u svom selu za 837 hiljada dinara, zatim Branislava i Milan Bogunović iz Banatskog Karađorđeva, u vrednosti od 796 hiljada dinara, Smiljka Rajić iz Žitišta za kupovinu kuće u selu Torak, u vrednosti od 895 hiljada dinara.
Staru seoaku kuću u Hetinu, za 594 hilade dinara, kupili su Dragana Tomić Bereš i Đorđe Bereš iz Vrdnika, Ivana Višković i Stevan Maletić iz Srpskog Itebeja, kupili su kuću u svom selu za 896 hiljada dinara, dok su Alisa Nuka i Nenad Ferković iz Srpskog Itebeja, za kupovinu kuće u ovom selu, uložili milion dinara.
Preporučujemo
KUĆE NA SELU ZA JOŠ ČETIRI PORODICE: Pomoć za mlade bračne parove do 45 godina
20. 10. 2021. u 14:18
RUSI OBJAVILI SPISAK NAJVEĆIH NEPRIJATELjA: Evo na kom je mestu Hrvatska
RUSKI ski list „Vzgljad“ sastavio je i u utorak objavio „Rejting neprijateljskih vlada“ kako bi pokazao razliku između država koje se svesno suprotstavljaju Rusiji i onih koje su na tu odluku „protiv njihove volje naterale spoljnopolitičke okolnosti“, prenosi Slobodna Dalmacija.
14. 11. 2025. u 16:54
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)