NAJVIŠE ZARAŽENIH U ZRENJANINU: U Srednjem Banatu 686 novoobolelih od korone

PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje u Zrenjaninu, na području pet opština Srednjobanatskog okruga, zaključno sa 15. novembrom, potvrđen je ukupno 21.381 slučaj obolelih od kovida-19, a za poslednjih nedelju dana, u periodu od 9. do 16. novembra, registrovano je 686 novoobolelih lica.

НАЈВИШЕ ЗАРАЖЕНИХ У ЗРЕЊАНИНУ: У Средњем Банату 686 новооболелих од короне

Foto: B.Marčeta

Najveći broj obolelih je u Zrenjaninu, ukupno 14.699 i trenutno aktivnih 1.708 slučajeva,  u Novom Bečeju 2.813 i 244 aktivna slučaja, Žitištu 1.463 i aktivnih 161, Novoj Crnji 1.164, od kojih je 94 aktivnih i Sečnju 1.242, uz 196 aktivnih slučajeva.

Ukupno, sa dve doze, vakcinisana su 67.192 žitelja Srednjobanatskog okruga, a do sada je treću dozu vakcine primilo 28.406 meštana pet opština u srednjem Banatu.

BONUS VIDEO: KAKO PROVERITI RADNI STAŽ: Jelica Timotijević iz PIO fonda u novoj epizodi Ft1P
 

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

JASNO SMO OBAVESTILI FIFA! Iranci zapretili da će na Mundijalu napustiti teren!