OSVOJENO SVIH 43 MANDATA: Apsolutna pobeda kanditata SNS za savete mesnih zajednica u Šapcu
U PET mesnih zajednica na teritoriji grada Šapca danas su održani izbori za savete mesnih zajednica.

Foto: Ž. Knežević
Biračka mesta su otvorena u osam sati i birači su svoje pravo mogli da ostvare do 18 časova, a tokom izbornog dana nisu zabeležene nikakve nepravilnosti. Od ukupno 8.439 upisanih birača na birališta je izašlo 2.929 birača, što je 34,71 odsto od ukupnog biračkog tela na teritoriji tih mesnih zajednica.
- Kandidati koje je podržala Srpska napredna stranka osvojili su svih 43 mandata i još jednom pokazali koliko poverenje trenutno uživaju u biračkom telu. U poređenju sa izborima za mesne zajednice koji su održani 2017. godine kada je SNS osvojio 30 mandata danas su osvojeni apsolutno svi mandati - izjavio je Branislav Malović, član predsedništva SNS i koordinator stranke za Kolubarsko-Mačvanski okrug.
- Nakon potrošenih godina pod vlašću lažnog ekologa Nebojše Zelenovića, pljačkaških privatizacija najuspešnijih šabačkih firmi od strane njegovog mentora Dušana Petrovoća, bogaćenja ogromnog broja njima bliskih pojedinaca koji su sa društvenih margina danas postali neki od najbogatijih Šapčana, konačno je došao trenutak da odgovorna i poštena lokalna vlast povede Šabac putem razvoja i prosperiteta uz ogromnu podršku vlade republike Srbije i predsednika države Aleksandra Vučića. Hvala svim Šapčanima koji su danas izašli na izbore za savete mesnih zajednica i pokazali još jednom ko uživa njihovo poverenje - izjavio je na kraju Malović.
BONUS VIDEO - Vučić u Sjenici
Preporučujemo

OGROMNA ULAGANjA U TUTIN: Predsednik Vučić najavio nove investicije u Rašku oblast
26. 12. 2021. u 16:55

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)