KORONA-BROJKE U GRADU NA CRNICI: Od šestoro pozitivnih dvoje su učenici

Зорана Рашић
Zorana Rašić

29. 12. 2021. u 19:39

U KOVID - ambulanti Doma zdravlja u Paraćinu juče je obavljeno 47 pregleda

КОРОНА-БРОЈКЕ У ГРАДУ НА ЦРНИЦИ: Од шесторо позитивних двоје су ученици

Foto: Z. Rašić

Broj novih infekcija virusom korona na dnevnom nivou i dalje je jednocifren – pokazuje poslednji izveštaj paraćinskog Doma zdravlja za utorak, 28. decembar. Obavljeno je 47 pregleda od čega 35 prvih, a snimanje pluća bilo je neophodno za 12 osoba.

Urađena su 53 antigenska testa. Rezultat je bila potvrda virusa korona kod pet osoba, među njima i dvoje đaka, dok je jedan pozitivan PCR test stigao prethodnog dana.

U bolničkoj kovid-ambulanti tokom protekla 24 sata bilo je  35 pregleda. Dvoje obolelih sa težom kliničkom slikom primljeno je na bolničko lečenje, tako da se broj hospitalizovanih za toliko povećao i sad ih je u crvenoj zoni ukupno 14.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

VEČERI TEATRA U SRCU GRADA: Završen prvi MozzART pozorišni festival