PRORADILO KLIZALIŠTE U SMEDEREVU: Školarci uživaju na ledu (FOTO)
NA veliku sreću školaraca koji su od početka Nove godine na raspustu, u centru grada na Gradskom trgu proradilo je klizalište.

Foto: N.Živanović
Klizalište je montirano pred početak novogodišnjih praznika, međutim zbog relativno visokih dnevnih temperatura nije bilo moguće stvaranje ledene površine, sve do pre nekoliko dana kada je pad temperature omogućio da se ledena ploča konačno formira.
Cena klizanja sa iznajmljivanjem klizaljki, u prepodnevnom terminu je 100, a popodnevnom 200 dinara.

Foto: N.Živanović
BONUS VIDEO: KAD DRŽAVA BRINE O ŠAMPIONIMA! Kako su se nizali uspesi Srbije u 2021.
Preporučujemo

SNEG ZAVEJAO SMEDEREVO: Saobraćaj usporen, tokom dana došlo do nekoliko nezgoda (FOTO)
10. 01. 2022. u 15:06

EMOTIVNA POSVETA BRANI I JOVICI: Šansonjer Zvonko Bogdan pevao Smederevcima
10. 01. 2022. u 11:20

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)